IDF Eiropas čempionāts 64 lauciņu dambretē

Starptautiskā Dambretes federācija IDF sadarbībā ar Jegevas dambretes klubu un Igaunijas Dambretes federāciju no 10. līdz 19.septemrim rīko Eiropas čempionātu 64 lauciņu dambretē Kuremā ciematiņā Jegevas reģionā Igaunijā. Balvu fonds 25000 USD.

Facebook lapa.

Vairāk.

Klasika.

No 13. līdz 18. septembrim norisinājās turnīrs klasikā.

Vīriešiem:

Mikhalchenka Ihar  (Belarus)

Shvartsman Aleksandr (Russia)

Norvaishas Arunas (Lithuania)

Turnīra tabula.

Results of men’s final games:

Match for 1st place

Mikhalchenka Ihar – Shvartsman Aleksandr   2:0

Match for 3rd place

Norvaishas Arunas – Valiuk Andrei   1:1; 2:0

Match for 5th place

Domcev Aleksej – Kybartas Andrius   0:2; 0:2

Match for 7th place

Kalachnikov Andrei – Taranin Georgii   0:2; 2:0

Ihar Mikhalchenka

Sievietēm:

Yakubovich, Yana (Belarus)

Khvashchynskaya, Vera (Belarus)

Sauras, Ema (Belarus)

Turnīra tabula.

Results of women’s final games:

Match for 1st place

Yakubovich, Yana – Khvashchynskaya, Vera   2:0

Match for 3rd place

Gaidarji, Maria – Sauras, Ema  1:1; 1:1

Match for 5th place

Streltsova, Svetlana – Jocaite, Milda  0:2

Match for 7th place

Vainonen, Kaari – Alexandrov, Zinaida  1:1, 1:1

Yana Yakubovich

 

For women in the final eight are Yana Yakubovich, Vera Khvashchynskaya, Ema Sauras (all Belarus), Maria Gaidarji (Moldova), Kaari Vainonen (Estonia), Milda Jocaite (Lithuania), Zinaida Alexandrov (Israel) and Svetlana Streltsova (Russia).

No Baltkrievijas sievietēm finālā paņēma pirmās trīs, kaut arī pirmajā astotniekā bija iekļuvušas piecas. Rezultātā aiz strīpas dēļ koeficenta palika spēcīgā GMI Viktorija Nikolajeva.

The  ¼ finals and semi-finals will be held tomorrow.

Rapids.

11.septembrī norisinājās rapida turnīrs.

Vīriešiem:

1.Aleksandrs Švarcmans RU

2.Aleksejs Domčevs LT

3.Ihars Mihalčenka BY

Turnīra tabula.

The results of the men’s final eight games:

¼ final

Shvartsman Aleksandr – Dosca Ion   2:0
Domcev Aleksej – Bleiсher Alexander  2:0
Norvaishas Arunas – Valiuk Andrei  1:1
Norkus Domantas – Mikhalchenka Ihar  0:2

Semi-finals (matches for 1-4 places)

Shvartsman Aleksandr – Mikhalchenka Ihar  2:0
Domcev Aleksej – Norvaishas Arunas  1:1

Matches for 5-8 places

Norkus Domantas – Dosca Ion   2:0
Valiuk Andrei – Bleiсher Alexander  2:0

Final (match for 1 place)

Shvartsman Aleksandr – Domcev Aleksej   1:1

Match for 3 place

Norvaishas Arunas – Mikhalchenka Ihar  0:2

Match for 5 place

Norkus Domantas – Valiuk Andrei 0:2

Match for 7 place

Bleiсher Alexander – Dosca Ion  0:2

Sievietēm:

1.Vera Kvaščinskaja BY

2.Jana Jakuboviča BY

3.Palina Petrjusova BY

Turnīra tabula.

The results of the women’s final eight games:

¼ final

Yakubovich, Yana – Pironena, Regina   2:0
Khvashchynskaya, Vera – Azojan, Marika  2:0
Streltsova, Svetlana – Jocaite, Milda 2:0
Petrusiova, Polina – Jalg Merilii    1:1

Semi-finals (matches for 1-4 places)

Streltsova, Svetlana – Yakubovich, Yana  0:2
Khvashchynskaya, Vera – Petrusiova, Polina  1:1

Matches for 5-8 places

Jocaite, Milda – Pironena, Regina  2:0
Jalg Merilii – Azojan, Marika  1:1

Final (Match for 1 place)

Khvashchynskaya, Vera – Yakubovich, Yana  2:0

Match for 3 place

Petrusiova, Polina – Streltsova, Svetlana  2:0

Match for 5 place

Jocaite, Milda – Jalg Merilii 1:1

Match for 7 place

Pironena, Regina – Azojan, Marika  1:1

Ātrspēle.

12.septembrī norisinājās ātrspēles turnīrs.

Vīriešiem:

1.Ihars Mihalčenka BY

2.Aleksandrs Švarcmans RU

3.Andrejs Vaļuks BY

Turnīra tabula.

he results of the men’s final eight games:

¼ final

Mikhalchenka Ihar – Uutma Arno  2:0
Valiuk Andrei – Dosca Ion 2:0
Shvartsman Aleksandr – Norvaishas Arunas  2:0
Kybartas Andrius – Norkus Domantas  2:0

Semi-finals (matches for 1-4 places)

Mikhalchenka Ihar – Kybartas Andrius  2:0
Valiuk Andrei – Shvartsman Aleksandr  0:2

Matches for 5-8 places

Norkus Domantas – Uutma Arno  2:0
Norvaishas Arunas – Dosca Ion  1:1

Final (match for 1 place)

Mikhalchenka Ihar – Shvartsman Aleksandr  1:1

Match for 3 place

Valiuk Andrei – Kybartas Andrius  1:1

Match for 5 place

Norkus Domantas – Norvaishas Arunas  2:0

Match for 7 place

Dosca Ion – Uutma Arno  2:0

Sievietēm:

1.Palina Petrjusova BY

2.Viktorija Nikalajeva BY

3.Jocaite Milda LT

Turnīra tabula.

The results of the women’s final eight games:

¼ final

Petrusiova Palina – Vainonen, Kaari   1:1
Nikalayeva Viktoryia – Pironena, Regina  2:0
Khvashchynskaya, Vera – Gaidarji, Maria  0:2
Jalg Merilii – Jocaite, Milda   1:1

Semi-finals (matches for 1-4 places)

Petrusiova, Palina – Gaidarji, Maria  2:0
Nikalayeva Viktoryia – Jocaite, Milda  2:0

Matches for 5-8 places

Khvashchynskaya, Vera – Vainonen, Kaari  1:1
Jalg Merilii – Pironena, Regina  0:2

Final (match for 1 place)

Nikalayeva Viktoryia –Petrusiova, Palina  1:1

Match for 3 place

Jocaite, Milda – Gaidarji, Maria  1:1

Match for 5 place

Khvashchynskaya, Vera – Pironena, Regina   1:1

Match for 7 place

Vainonen, Kaari – Jalg Merilii  2:0

Atbildēt