FMJD 100 l reitings

1.jūlijā FMJD publicēja jaunākos reitingus 100 l dambretē.

Kopējais saraksts:

1.Aleksandrs Georgijevs 2439 RU

2.Ruls Bomstra 2410 NL

3.Jans Gronendeiks 2407 NL

4.Guntis Valneris 2406 LV

Vēl pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

31.Roberts Misāns 2327 LV

75.Raimonds Vīpulis 2275 LV

 

Sievietēm saraksts:

1.Tamāra Tansikkužina 2263 RU

2.Natalija Sadovska 2248 PL

3.Olga Kamišļejeva 2237 NL

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

5.Zoja Golubeva 2228 LV

15.Jeļena Česnokova 2171 LV

80.Laura Ratniece 2040 LV

87.Antra Valnere 2029 LV

99.Zane Magone 2016 LV

 

Kopējais saraksts rapids/ātrspēle:

1.Aleksandrs Švarcmans 2462 RU

2.Aleksejs  Čižovs 245o RU

3.Ruls Bomstra 2448 NL

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

11.Guntis Valneris 2396 LV

17.Roberts Misāns 2374 LV

35.Raimonds Vīpulis 2302 LV

49.Zālītis Laimonis 2282 LV

66.Zoja Golubeva 2257 LV

73.Benno Butulis 2243 LV

 

Sievietēm rapids/ātrspēle:

1.Viktorija Motričko 2300 UA

2.Tamāra Tansikužina 2269 RU

3.Darja Tkačenko 2267 RU

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

5.Zoja Golubeva 2257 LV

17.Jeļena Česnokova 2164 LV

40.Antra Valnere 2118 LV

97.Marija Magdalēna Nereda 2030 LV

Labākās valstis kopējā sarakstā:

1.Nīderlande 2402

2.Krievija 2387

3.Baltkrievija 2327

4.Latvija 2316

 

Labākās valstis sievietēm:

1.Krievija 2209

2.Baltkrievija 2201

3.Polija 2183

6.Latvija 2117

 

Kopējais saraksts jauniešiem U-26:

1.Jans Gronendeiks 2407 NL

2.Marteins Van Eizendorns 2386 NL

3.Pans Imins 2366 CN

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

27.Jeļena Česnokova 2171 LV

62.Gunārs Gribuška 2115 LV

 

Kopējais saraksts  jauniešiem U-20:

1.Pans Imins 2366 CN

2.Anatolijs Protodjakonovs 2212 RU

3.Viktorija Nikolajeva 2200 BY

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

21.Gunārs Gribuška 2115 LV

50.Vsevolods Mitrēvics 2044 LV

62.Klāvs Norenbergs 2031 LV

77.Kristers Lapiņš 2015 LV

97.Ričards Osītis 1995 LV

 

Kopējais saraksts jauniešiem U-17:

1.Viktorija Nikolajeva 2200 BY

2.Heorhiss Vidzerka 2176 BY

3.Fjodorova Tunāra 2163 RU

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

17.Vsevolods Mitrēvics 2044 LV

23.Klāvs Norenbergs 2031 LV

53.Roberts Grišins 1971 LV

85.Valda Vasariete 1937 LV

88.Alisa Orlova 1934 LV

97.Diāna Stecka 1924 LV

 

Kopējais saraksts jauniešiem U-14:

1.Aisens Jegorovs 2140 RU

2.Aleksandra Lukomska 2027 PL

3.Adelija Gazizova 2024 RU

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

14.Alisa orlova 1934 LV

28.Darja Drabova 1898 LV

 

Veterāniem 70+:

1.Anatolijs Gantvargs 2382 BY

2.Aleksandrs Mogiļanskis 2289 US

3.Johans Bastiannets 2252 NL

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

5.Laimonis Zālītis 2196 LV

43.Jānis Lelis 2044 LV

68.Olafs Kronlaks 1978 LV

73.Zoja Uvačana 1968 LV

 

Veterāniem 60+:

1.Aleksandrs Baljakins  2403 NL

2.Anatolijs Gantvargs 2382 BY

3.Hans Vermins 2346 CH

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

15.Vladimirs Vigmans 2254 LV

26.Laimonis Zālītis 2196 LV

47.Gunārs Zālītis 2147 LV

 

Veterāniem 50+:

1.Guntis Valneris 2406 LV

2.Aleksandrs Baljakins 2403 NL

3.Anatolijs Gantvargs 2382 RU

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

37.Vladimirs Vigmans 2254 LV

47.Zoja Golubeva 2228 LV

65.Laimonis Zālītis 2196 LV

68.Guntars Purviņš 2193 LV

 

 

Atbildēt