Latvijas turnīru rezultāti

2021.gads

Februāris, Marts, Aprīlis

28.februāris – 25.aprīlis LDF Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē 100 lauciņu dambretē U19 un bez vecuma ierobežojuma grupās.

27.februāris – 24.aprīlis LDF Cerību kausa izcīņa tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U9 vecuma grupā.

26.februāris – 23.aprīlis LDF Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē 100 lauciņu dambretē U13 un U16 vecuma grupās.

24.februāris-21.aprīlis LDF Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē 100 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupās.

Februāris

02.02.2021 Dambretes sporta LAUREĀTI 2020.

Janvāris, Februāris

10.janvāris – 21.februāris LDF Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U19 un pieaugušajiem.

8.janvāris – 14.februāris  LDF Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U13 un U16 vecuma grupās.

6.janvāris – 7.februāris LDF Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupās.

2020., 2021. gads

Decembris, Janvāris

30.decembris un 2.janvāris   VECGADA un JAUNGADA balvu izcīņa 100 un 64 lauciņu dambretē jauniešiem.

2020.gads

Decembris

9.-11. decembris Vidzemes atklātais skolu komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē

Novembris, Decembris

29.novembris – 27.decembris LDF Ziemas kausa izcīņa 100 lauciņu dambretē U19 un pieaugušo grupās.

27.novembris – 23.decembris LDF Ziemas kausa izcīņa 100 lauciņu dambretē U13/U16 vecuma grupās

25.novembris – 22.decembris LDF Ziemas kausa izcīņa 100 lauciņu dambretē U8/U10 vecuma grupās.

Novembris

23.novembris Rudens kausa izcīņa bez vecuma ierobežojuma 100 l

22.novembris Rudens kausa izcīņa U19 vecuma grupai 100 l

20.novembris Rudens kausa izcīņa U16 vecuma grupai 100 l

18.novembris Neatkarības kausa izcīņa tiešsaistē 100 lauciņu dambretē

16.novembris Rudens kausa izcīņa U13 vecuma grupai 100 l

15.novembris Rudens kausa izcīņa U10 vecuma grupai 100 l

13. novembris Rudens kausa izcīņa U8 vecuma grupai 100 l

11.novembris Lāčplēša kauss

3. novembris LDF Rudens kausa izcīņa bez vecuma ierobežojuma 64 lauciņu dambretē

1.novembris LDF Rudens kausa izcīņa U19 vecuma grupai 64 lauciņu dambretē

Oktobris

29.oktobris LDF Rudens kausa izcīņa U16 vecuma grupai 64 lauciņu dambretē

27.oktobris LDF Rudens kausa izcīņa U13 vecuma grupai 64 lauciņu dambretē

25.oktobris LDF Rudens kausa izcīņa U10 vecuma grupai 64 lauciņu dambretē

22.oktobris LDF Rudens kausa izcīņa U8 vecuma grupai 64 lauciņu dambretē

10.oktobris Latvijas kadetu komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē “Brīnumdambrete”

Septembris

27.septembris Floriāna Seņkāna 5. piemiņas turnīrs

12.septembris Degumnieku starpnovadu un Jāzepa Juhneviča godināšanas turnīrs

Augusts

30.augusts Rīgas atklātais čempionāts vīriešiem un sievietēm 100 lauciņu dambretē

29.augusts Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes 100 lauciņos U14 un U19 grupās

29.augusts Mārcienas pagasta kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē

Marts

7.marts A.VOICESČUKA PIEMIŅAS TURNĪRS.

Februāris

16.februāris Prāta Laiks 3.posms (4.sezona) – Stopiņu novada atklātais dambretes čempionāts “Šteina Kauss” 2020.