FMJD 100 l reitings 2021.gada janvāris

1.janvārī FMJD publicēja jaunākos reitingus 100 l dambretē.

Tos var apskatīt šeit.

 

Kopējais saraksts:

1.Aleksandrs Georgijevs 2446 RU

2.Roels Būmstra 2408 NL

3.Guntis Valneris 2406 LV

Vēl pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

31.Roberts Misāns 2327 LV

81.Raimonds Vīpulis 2275 LV

 

Sievietēm saraksts:

1.Tamāra Tansikkužina 2267 RU

2.Natalija Sadovska 2243 PL

3.Olga Kamišļejeva 2237 NL

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

4.Zoja Golubeva 2228 LV

13.Jeļena Česnokova 2171 LV

84.Laura Ratniece 2040 LV

90.Antra Valnere 2029 LV

99.Zane Magone 2016 LV

 

Kopējais saraksts rapids/ātrspēle:

1.Aleksandrs Švarcmans 2471 RU

2.Enčo Joels Atse 2463 CI

3.Ruls Bomstra 2448 NL

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

12.Guntis Valneris 2396 LV

18.Roberts Misāns 2374 LV

36.Raimonds Vīpulis 2302 LV

49.Zālītis Laimonis 2282 LV

65.Zoja Golubeva 2257 LV

72.Benno Butulis 2243 LV

 

Sievietēm rapids/ātrspēle:

1.Viktorija Motričko 2300 UA

2.Matrēna Nogovicina 2283 RU

3.Tamāra Tansikužina 2277 RU

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

5.Zoja Golubeva 2257 LV

20.Jeļena Česnokova 2164 LV

37.Antra Valnere 2118 LV

 

Labākās valstis kopējā sarakstā:

1.Nīderlande 2395

2.Krievija 2387

3.Baltkrievija 2331

4.Latvija 2316

 

Labākās valstis sievietēm:

1.Krievija 2211

2.Baltkrievija 2187

3.Polija 2170

6.Latvija 2125

 

Kopējais saraksts jauniešiem U-26:

1.Jans Groenendijks 2392 NL

2.Martins Van Ijzerndorns 2391 NL

3.Jimings Pans 2366 CN

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

24.Jeļena Česnokova 2171 LV

59.Gunārs Gribuška 2115 LV

 

Kopējais saraksts  jauniešiem U-20:

1.Jimings Pans 2366 CN

2.Anatolijs Protodjakonovs 2212 RU

3.Machiel Weistra 2173 NL

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

18.Gunārs Gribuška 2115 LV

51.Vsevolods Mitrēvics 2044 LV

61.Klāvs Norenbergs 2031 LV

70.Kristers Lapiņš 2015 LV

95.Ričards Osītis 1995 LV

 

Kopējais saraksts jauniešiem U-17:

1.Viktorija Nikolajeva 2158 BY

2.Sandāra Aprosimova 2152 RU

3.Emre Hagemans 2118 NL

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

18.Vsevolods Mitrēvics 2044 LV

22.Klāvs Norenbergs 2031 LV

48.Roberts Grišins 1971 LV

81.Valda Vasariete 1937 LV

84.Alisa Orlova 1934 LV

89.Diāna Stecka 1924 LV

 

Kopējais saraksts jauniešiem U-14:

1.Aisens Jegorovs 2117 RU

2.Aleksandra Lukomska 2012 PL

3.Daiana Aleksejeva 2007 RU

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

12.Alisa orlova 1934 LV

22.Darja Drabova 1898 LV

 

Veterāniem 70+:

1.Anatolijs Gantvargs 2382 BY

2.Aleksandrs Mogiļanskis 2289 US

3.Johans Bastiannets 2252 NL

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

5.Laimonis Zālītis 2196 LV

44.Jānis Lelis 2044 LV

70.Olafs Kronlaks 1978 LV

75.Zoja Uvačana 1968 LV

 

Veterāniem 60+:

1.Aleksandrs Baljakins  2387 NL

2.Anatolijs Gantvargs 2382 BY

3.Hans Vermins 2346 CH

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

16.Vladimirs Vigmans 2254 LV

29.Laimonis Zālītis 2196 LV

48.Gunārs Zālītis 2147 LV

 

Veterāniem 50+:

1.Guntis Valneris 2406 LV

2.Aleksandrs Baljakins 2387 NL

3.Anatolijs Gantvargs 2382 RU

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

39.Vladimirs Vigmans 2254 LV

51.Zoja Golubeva 2228 LV

69.Laimonis Zālītis 2196 LV

72.Guntars Purviņš 2193 LV

 

Piešķirti tituli:

MIF [16845] CESNOKOVA Elena (Latvia)

CMF [13317] JUNKURENS Martins (Latvia)
CMF [10225] VIDRINS Ivars (Latvia)

 

MIF – FMJD starptautiskais meistars

CMF – FMJD meistarkandidāts

Atbildēt