Lāčplēša kauss

11.novembrī notika ātrspeles turnīrs 100 l  www.playok.com platformā 9 kārtas ar laika kontroli 5+3.

Kopējā rezultātu tabula šeit.

Atsevišķi rezultāti pa grupām apskatāmi šeit.

Vīrieši:

1. Roberts Misāns 8,5 p.

2. Ričards Osītis 7 p.

3.Jānis Fārnests. 7 p.

Trīs dāmas pret vienu:

Robertam Misānam izdevās noķert Arti Madaru Rancānu – trīs dāmas pret vienu – tikai piecos gājienos. Artim priekš otrās vietas pietika ar neizšķirtu.

[Event "?"] [Site "?"] [Date "?"] [Round "?"] [White "Artis Madars Rancāns"] [Black "Roberts Misāns"] [Result "0-2"] [SetUp "1"] [FEN "W:WK12:BK32,K37,K49."] 1. 12-29 32-10 2. 29-24 10-4 3. 24-33 49-27 4. 33-29 27-36 5. 29-24 37-42 6.24x47 4-15 *

 

 

 

 

 

 

 

 

Kombinācija:

Partijā Jevgenijs Matvejevs – Raimonds Millers melnie veica  neizšķirta kombināciju.

Event "?"] [Site "?"] [Date "?"] [Round "?"] [White "Jevgenijs Matvejevs"] [Black "Raimonds Millers"] [Result "1-1"] [SetUp "1"] [FEN "B:W26,27,28,32,33,35,36,37,38,39,40,45:B3,11,12,13,15,16,17,18,19,20,23,24.."] 1. ... 24-30 2. 35x24 20x29 3. 33x24 19x30 4. 28x8 17-21 5. 26x6 30-35 6. 8x17 35x11 7. 6x17 3-8*

 

 

 

 

 

 

 

 

Sievietes:

1. Marija Magdalēna Nereda 6 p.

2.Zoja Uvačana 6 p.

3. Jeļizaveta  Zaharova 6 p.

Jaunietes U19 grupā:

1. Jeļizaveta Zaharova 6 p.

2.Malvīne Misāne 6 p.

3.Diāna Stecka 5,5 p.

Jaunietes U16 grupā:

1. Jeļizaveta Zaharova 6 p.

2.Malvīne Misāne 6 p.

3.Diāna Stecka 5,5 p.

Jaunietes U13 grupā:

1.Malvīne Misāne 6 p.

2.Diāna Stecka 5,5 p.

3.Katrīna Reiziņa 5,5 p.

Jaunietes U10 grupā:

1.Malvīne Misāne 6 p.

2.Katrīna Reiziņa 5,5 p.

3.Alise Misāne 5 p.

Jaunietes U8 grupā:

1.Katrīna Reiziņa 5,5 p.

2.Alise Misāne 5 p.

3.Natālija Paškova 4,5 p.

Jaunieši U19 grupā:

1. Ričards Osītis 7 p.

2.Vsevolods Mitrēvičs 6,5

3.Artis Madars Rancāns 6,5 p.

Jaunieši U16 grupā:

1. Vsevolods Mitrēvičs 6,5

2.Klavs Norenbergs 6,5 p.

3.Kristers Lapiņš 6,5 p.

Jaunieši U13 grupā:

1.Pēteris Kripāns 5,5 p.

2.Ernests kalniņš 5,5 p.

3.Trasko Iļja 5,5 p.

Jaunieši U10 grupā:

1.Ernests Kalniņš 5,5 p.

2.Trasko Iļja 5,5 p.

3.Oskars Bajārs 5 p.

Jaunieši U8 grupā:

1.Oskars Bajārs 5 p.

2.Arvo Krebe 4,5 p.

3.Dāvids Keišs 4,5 p.

 

 

Atbildēt