FMJD 100 l reitings 2020.gada oktobris

1.oktobrī FMJD publicēja jaunākos reitingus 100 l dambretē.

To var apskatīt šeit.

 

Kopējais saraksts:

1.Aleksandrs Georgijevs 2446 RU

2.Guntis Valneris 2415 LV

3.Roels Būmstra 2408 NL

Vēl pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

36.Roberts Misāns 2327 LV

86.Raimonds Vīpulis 2275 LV

 

Sievietēm saraksts:

1.Tamāra Tansikužina 2261 RU

2.Natalija Sadovska 2237 PL

3.Olga Kamišļejeva 2237 NL

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

4.Zoja Golubeva 2228 LV

12.Jeļena Česnokova 2171 LV

70.Agita Marterere 2062 LV

86.Laura Ratniece 2040 LV

93.Antra Valnere 2029 LV

100.Zane Magone 2016 LV

 

Kopējais saraksts rapids/ātrspēle:

1.Aleksandrs Švarcmans 2471 RU

2.Enčo Joels Atse 2463 CI

3.Roels Būmstra 2448 NL

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

13.Guntis Valneris 2396 LV

18.Roberts Misāns 2374 LV

39.Raimonds Vīpulis 2300 LV

46.Zālītis Laimonis 2282 LV

65.Zoja Golubeva 2257 LV

73.Benno Butulis 2243 LV

 

Sievietēm rapids/ātrspēle:

1.Viktorija Motričko 2300 UA

2.Matrēna Nogovicina 2281 RU

3.Tamāra Tansikužina 2277 RU

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

5.Zoja Golubeva 2257 LV

18.Jeļena Česnokova 2171 LV

43.Antra Valnere 2113 LV

 

Labākās valstis kopējā sarakstā:

1.Nīderlande

2.Krievija

3.Baltkrievija

4.Latvija

 

Labākās valstis sievietēm:

1.Krievija

2.Baltkrievija

3.Polija

6.Latvija

 

Kopējais saraksts jauniešiem U-26:

1.Jans Groenendijks 2392 NL

2.Martins Van Ijzerndorns 2391 NL

3.Jimings Pans 2366 CN

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

27.Jeļena Česnokova 2171 LV

65.Gunārs Gribuška 2115 LV

 

Kopējais saraksts  jauniešiem U-20:

1.Jimings Pans 2366 CN

2.Anatolijs Protodjakonovs 2212 RU

3.Danils Iljins 2173 RU

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

17.Gunārs Gribuška 2115 LV

59.Vsevolods Mitrēvics 2044 LV

60.Ilmārs Štolcers 2044 LV

72.Klāvs Norenbergs 2031 LV

81.Kristers Lapiņš 2015 LV

82.Gatis Kļava 2014 LV

 

Kopējais saraksts jauniešiem U-17:

1.Jimings Pans 2366 CN

2.Sandāra Aprosimova 2161 RU

3.Viktorija Nikolajeva 2158 BY

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

29.Vsevolods Mitrēvics 2044 LV

36.Klāvs Norenbergs 2031 LV

42.Kristers Lapiņš 2015 LV

66.Roberts Grišins 1971 LV

 

Kopējais saraksts jauniešiem U-14:

1.Prokopijs Govorovs 2107 RU

2.Aisens Jegorovs 2096 RU

3.Heorhi Vidzerka 2093 BY

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

30.Valda Vasariete 1937 LV

32.Alisa orlova 1934 LV

34.Diāna Stecka 1924 LV

41.Viktorija Nesanira 1913 LV

56.Darja Drabova 1898 LV

62.Aleksejs Peļņiks 1874 LV

 

Veterāniem 70+:

1.Anatolijs Gantvargs 2382 BY

2.Aleksandrs Mogiļanskis 2289 US

3.Johans Bastiannets 2252 NL

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

5.Laimonis Zālītis 2196 LV

46.Jānis Lelis 2044 LV

68.Olafs Kronlaks 1978 LV

72.Zoja Uvačana 1968 LV

 

Veterāniem 60+:

1.Harms Virsma 2395 NL

2.Anatolijs Gantvargs 2382 BY

3.Robs Klerks 2361 NL

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

13.Vladimirs Vigmans 2254 LV

21.Laimonis Zālītis 2196 LV

40.Gunārs Zālītis 2147 LV

 

Veterāniem 50+:

1.Guntis Valneris 2415 LV

2.Harms virsma 2395 NL

3.Aleksandrs Baljakins 2383 NL

Pirmajā simtniekā no Latvijas tika:

38.Vladimirs Vigmans 2254 LV

49.Zoja Golubeva 2228 LV

68.Laimonis Zālītis 2196 LV

71.Guntars Purviņš 2193 LV

 

Piešķirti tituli:

MF –  Jakovam Levinam LV

CMF –  Vsevolodam Teterinam LV

 

MF normas 2020.gada Latvijas čempionātā izpildījuši:

Gunārs Gribuška –  MF

Vsevolods Mitrēvics – MF

 

MF – FMJD meistars

CMF – FMJD meistarkandidāts

Atbildēt